| |
Muszę dla porządku przypomnieć swoją wypowiedż, stwierdzającą fakt produkcji linki Vision model Presentation przez RIO.
Natomiast linki Vision modele Extreme Distance nie są sygnowane przez RIO i myślę że dla Vision wykonuje je inny producent - przyznam że wśród setek linek, którymi łowiłem te nie przypominają modelu z konkretnej firmy.
Może producenta przedstawi Krzysiek Więcław, bo domyślam się że to nie tajemnica.
Generalnie porównanie linek może przeprowadzać się jedynie w obszarze modeli do określonych technik ze wskazaniem rodzaju, wielkości i specyfiki łowiska.
Znam świetnie Cortlanda, AirFlo, nieżle Scientific Anglers, poznaję Vision, ale mam świadomość istnienia kilku dobrych modeli linek w asortymencie mniej popularnych i renomowanych firm.
Gdybym chciał wskazać na firmy dominujące w połączeniu wielkości oferty z jakością tej oferty to z pewnością wskazałbym na Scientific Anglers, póżniej Cortlanda, a następnie Air Flo.
Dalsza klasyfikacja jest trudna z uwagi na niepełną wiedzę w tej materii.
Firma Vision ma obecnie ciekawą lecz bardzo skromną ofertę, która będzie pewnie rozszerzana.
Program linek budowany przez firmy typu Vision nie jest zamierzony na konkurencję ze światowymi gigantami, lecz ma na celu umożliwienie klientowi firmy pełne wyposażenie niezbędne do uprawiania wędkarstwa muchowego.
I jeszce jedna uwaga, jeżeli urodzi się na forum człowiek, który w sposób bezstronny wskaże konkretną najlepszą na świecie linkę, to możecie uznać go za jasnowidza.
Co roku powstaje wiele nowych modeli linek, które nie jesteśmy w stanie przetestować
- tak jak w innych produktach trwa tu nieustający wyścig w poszukiwaniu ideału,
którego parametry nie zna nikt.
|