Odp: Komis
: : nadesłane przez
Flyman 55 (postów: 1829) dnia 2025-12-02 12:27:00 z *.toya.net.pl
Nowy komis b.ładny,ma tylko jedną wadę,nie ma problemu jeżeli wiemy czego szukamy ale często jak w
moim przypadku niczego nie szukam ale jeżeli coś wpadnie mi w oko to kupuję.W nowym to będzie
trudne trzeba szukać w wielu miejscach co nowego się pojawiło.
Naprawdę nie wiem na co tu narzekać. Teraz masz zdjęcia, cenę, podział na asortyment, lokalizację, wszystko czytelne
i przejrzyste, jest też wyszukiwarka.