Odp: Komis
: : nadesłane przez
Forest-Natura (postów: 1555) dnia 2025-12-04 17:48:56 z *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Witam.
Nowy komis jest świetny. Dodawanie i edytowanie zdjęć, treści są OK.
Jeżeli można parę uwag - dobrze by było mozliwe widoczne komentowanie (też dla sprzedającego w celu
dodawiania większej ilości zdjeć niż mozna teraz) ... chyba że można a ja nie zczaiłem jeszcze.
Pozdrawiam.
Witam.
Tak, ale nie można w komentarzu dodać zdjęć na ten przykład, a przydało by się np. przy większej ilości zdjęć
wystawianych przedmiotów - dzisiaj byłem w takiej sytuacji wystawiając na sprzedaż rzeczy Pozdrawiam.
Jest super.
A najwięcej mają do powiedzenia wszyscy, jak mają coś za darmo. Wtedy się zaczynają
wszelkiego rodzaju postulaty. Nikt za to nie płaci ale każdy ma coś do powiedzenia..