Witam.
Tak, ale nie można w komentarzu dodać zdjęć na ten przykład, a przydało by się np. przy większej ilości zdjęć
wystawianych przedmiotów - dzisiaj byłem w takiej sytuacji wystawiając na sprzedaż rzeczy Pozdrawiam.
Jest super.
A najwięcej mają do powiedzenia wszyscy, jak mają coś za darmo. Wtedy się zaczynają
wszelkiego rodzaju postulaty. Nikt za to nie płaci ale każdy ma coś do powiedzenia..