 |
Odp: Klejonki.
: : nadesłane przez
Rhyacophila (postów: 204) dnia 2025-12-14 12:31:52 z *.30.40.164.mobile.internet.t-mobile.pl |
| |
Nie polecam.
Teoretycznie można. Natomiast w praktyce to karkołomne zadanie,
graniczące z niemożliwością. Łatwo uszkodzić blank.
Też masz zamiar kaleczyć dziedzictwo kultury wędkarski?😎
Kup sobie nowy blank, sporo tego na rynku. A starą wędkę do
gabloty😉
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Klejonki. [0]
|
|
14.12 13:55 |
| |
|
Nie. Nie mam Kubackiego. O "innych" myślałem które są za szafami, na rynku.
Dzięki za podpowiedź fachowca.
|
|
|
| |
|
|
|