Wodery do pasa
: : nadesłane przez
S.R (postów: 3125) dnia 2026-04-27 08:55:28 z *.localdomain
Cześć,
proszę o info posiadaczy spodniobutów do pasa. Które polecacie, rozmiar, który mnie interesuje to XXL. czy jest wygodny w noszeniu, jak z siadaniem, czy robią się duże balony czy raczej nie ma tego zjawiska.
Simmsy na zimne dni kinetik na lato obecnie używam kinetik bo jak dla mnie są dobre mocne i tanie.20 wyjść
na wodę i jest ok miałem vision połówki i po pierwszym wyjściu ciekły
Balony się robią. Przy siadaniu, przemieszczaniu, kucaniu, na łódce raczej każde. Chyba że
masz na pasie nie dociśnięte paskiem. Przy łowieniu nie, ciśnienie wody wypycha
powietrze. Wygoda znacznie lepsza niż w długich. Czy latem czy w zimnych porach roku.
Jeżeli brodzenie powyżej pasa nie jest konieczne tylko takie.