 |
Odp: Sprzedam buty G4, vibram #13US
: : nadesłane przez
majcher (postów: 188) dnia 2023-01-24 11:20:40 z *.dynamic.gprs.plus.pl |
| |
Rozumiem, że są bez metek, ale chętnie wezmę jeśli są nowe, bez
wad. Wysłałem maila.
Andrzej
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Sprzedam buty G4, vibram #13US [0]
|
|
24.01 11:34 |
| |
|
Dzień dobry,
buty od Simmsa nie posiadają metek.
Tak jak pisałem, buty są nowe, kupione na aktualnej wyprzedaży.
Zapraszam. |
|
|
| |
|
|
|