 |
[KUPIĘ] Vision, Loop #7
: : nadesłane przez
seti_m (postów: 132) dnia 2023-01-26 00:42:07 z *.centertel.pl |
| |
Witam,
Kupię jak poniżej:
Vision XO graphene 9'7"
Loop 7x 9,6" lub 10'
Rozważę również ewentualną propozycję Vision XO graphene 9'3"
lub 9' w klasie 5
Ewentualne propozycje proszę kierować na seti_m@interia.pl
Pozdrawiam
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|