f l y f i s h i n g . p l 2026.06.26
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
KOMIS FLYFISHING.PL
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: [SPRZEDAM filmy]. Autor: Kubi. Czas 2026-01-31 17:56:08.


poprzednia wiadomosc [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 : : nadesłane przez jaxon (postów: 49) dnia 2023-03-05 20:00:17 z *.tel.tkb.net.pl
  Sprzedam jak w temacie. Wędka służyła jako zapas.
Na wszelkie pytania odpowiem mailowo.
Cena 1500zł.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 [4] 05.03 20:01
 
Zdjęcia wyśle na mail. Mam problem z umieszczeniem. Pozdrawiam
 
  Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 [0] 05.03 20:09
 
 
  Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 [2] 05.03 21:14
 
Pod białym tłem na którym piszesz masz opcje "Opcjonalne zdjęcie" i "Wybierz". Na fotce którą wrzuciłem
niżej to widać. Wybierasz ze swojego albumu uzywając opcji "Wybierz" i masz dodane do wpisu. Ważne że
musi być w odpowiednim formacie czyli tylko JPG lub GIFT. I gotowe.

Adres/link jak chcesz wrzucać to wklejasz w linijkę niżej gdzie masz opcję "Opcjonalny adres ..."
________
 
  Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 [1] 05.03 21:16
 
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi.
Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie będę się bawił.

Powodzenia.
 
  Odp: [SPRZEDAM] Scott G2 9'0 #6 [0] 06.03 19:44
 
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi. src="imx/icons/smile.gif" border="0">
Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie
będę się bawił.

Powodzenia.



Poprzednio tak robilem jak i teraz i efekt...... taki sam
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop