Pod białym tłem na którym piszesz masz opcje "Opcjonalne zdjęcie" i "Wybierz". Na fotce którą wrzuciłem
niżej to widać. Wybierasz ze swojego albumu uzywając opcji "Wybierz" i masz dodane do wpisu. Ważne że
musi być w odpowiednim formacie czyli tylko JPG lub GIFT. I gotowe.
Adres/link jak chcesz wrzucać to wklejasz w linijkę niżej gdzie masz opcję "Opcjonalny adres ..."
________
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi. Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie będę się bawił.
Nie wszedł mi zrzut ekanu. Ale mam nadzieję że wiesz o co chodzi. src="imx/icons/smile.gif" border="0">
Z kompa na pewno by weszło gdybym zapisał w odpowiednim formacie (JPG, GIFT). Z tel. nie
będę się bawił.
Powodzenia.
Poprzednio tak robilem jak i teraz i efekt...... taki sam