 |
[KUPIĘ] Jaxon Monolith 3,35
: : nadesłane przez
Krzysztof Żołądz (postów: 302) dnia 2023-05-04 06:36:06 z *.49.58.124.ipv4.supernova.orange.pl |
| |
Witam.
Szukam drugiego elementu do wędki.
Jaxon Monolith 3,05.
Może ktoś ma połamaną taką wędkę i chce sprzedać.
Ewentualnie kupię całą wędkę.
694001838
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [KUPIĘ] Jaxon Monolith 3,35 [0]
|
|
11.05 23:28 |
| |
|
Wejdź na stronę Jasona i wyślij wiadomość do serwisu . Ja
płaciłem 50zł za element + przesyłka
|
|
|
| |
|
|
|