 |
[SPRZEDAM] Wędkę Snowbee Prestige G-XS 10ft #6
: : nadesłane przez
Remek (postów: 691) dnia 2023-05-14 17:36:20 z *.internetdsl.tpnet.pl |
| |
Witam serdecznie!
Do sprzedania nowa i nieużywana wędka muchowa marki Snowbee
Prestige G-XS o długości 10' w klasie #6. Czteroskład.
W zestawie tuba, pokrowiec i karta gwarancyjna.
Cena: 1490zł
Kontakt: remek461@wp.pl
Pozdrawiam
Remek
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|