[SPRZEDAM] Winston LT #3
: : nadesłane przez
Marek Stachera (postów: 756) dnia 2013-11-17 18:11:50 z *.dynamic.chello.pl
Winston LT #3 . Zbrojony w X - Rod w topowy osprzęt . Używany ok. 10 godzin . Jak nowy bez śladów używania. Cena 1000 zł . Ewentalnie wymiana na inny sprzęt muchowy . Pozdarwiam Marek 601-22-12-55
Nie wiem po co ci Bungarku kij o długości 10'. Ja bym go nie brał, za długi. Ręka cię będzie
napier... przy rzucaniu. Chyba że chcesz kij do nimfy, w co wątpię :P
Max dł. 9' :)