Odp: [SPRZEDAM] Winston LT #3
: : nadesłane przez
Łukasz Bartosiewicz (postów: 575) dnia 2013-11-17 19:44:50 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiem po co ci Bungarku kij o długości 10'. Ja bym go nie brał, za długi. Ręka cię będzie
napier... przy rzucaniu. Chyba że chcesz kij do nimfy, w co wątpię :P
Max dł. 9' :)