 |
[SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD
: : nadesłane przez
Łukasz Graczyk (postów: 575) dnia 2013-12-08 20:55:36 z *.man.tk-internet.pl |
| |
Witam
Przedświąteczne porządki:
1. Wędka Composite Developments ICT #6. Zbrojona przez Pana Romka Pietrzaka pracownia Specjalista. Blank NZ, mięsisty- moim zdaniem jeden z lepszych do mokrej i streamera. Piękna praca i wygląd. Wędką bardzo mało używana, zadbana. Korek nie był myty ani czyszczony wiec jak można ocenić ze zdjęć nie była ekstremalnie użytkowana. Uchwyt orzech. Przelotki Fuji+ Forecast. Gwarancja do 10.03.2014. W zestawie pokrowiec materiałowy + dorzucam jakąś tubę alu z aledrogo – szału nie ma ale zapewnia wystarczająca ochronne przy transporcie i przechowywaniu.
Wady :) - brak literki „t” w opisie oraz małe bąbelki do wypatrzenia na 2 środkowych składach miedzy powłokami lakierniczymi – do wypatrzenia jak się ktoś dobrze przyjrzy (ostanie zdjęcie) Tak producent lakierował i taka do mnie przyjechała. Napisałem o tym bo dla niektórych to ważne ;) innych „wad” brak
Cena: 530 zł + przesyłka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/px3q.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8200/px3q.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/t47o.jpg/][IMG=http://img12.imageshack.us/img12/8254/t47o.jpg][/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/rs40.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/1363/rs40.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/801/r5hu.jpg/][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/1103/r5hu.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/826/ejq9.jpg/][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4108/ejq9.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/571/0n94.jpg/][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/9011/0n94.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/nozj.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/537/nozj.jpg[/IMG][/URL]
2. Linka SA MS wet tip II #8 stan bdb, brak pudełek. II klasa już nie produkowana w tej serii. Sprzedaje bez szpuli widocznej na zdjęciu.
Cena: 80 zł + przesyłka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/21/jcyq.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/784/jcyq.jpg[/IMG][/URL]
3.Vision Koma 5/6 + szpula+ linki SA GPX WF6F i Greys GRXi WF 6S, podkłady Greys.
Kołowrotek stan bdb (mechanicznie i wizualnie). Zaledwie kilka rysek na szpuli. Pudełek brak. Linki stan bdb jeśli nie idealny.
Cena za całość: 440 zł + przesyłka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/201/sr00.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9451/sr00.jpg[/IMG][/URL]
Kosz na linkę Salix Alba – założony może 5 razy, stan bdb
Cena: 35 zł + przesyłka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/egdo.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5971/egdo.jpg[/IMG][/URL]
Płyty z filmami Adama Sikory, stan bdb, żadnych rys na powierzchniach płyt
Cena: 15 zł/sztuka + przesyłka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/30/eyjn.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1917/eyjn.jpg[/IMG][/URL]
Kontakt i rezerwacje w wątku. Można także pisać na: graczyk.luka@gmail.com.
Możliwość zobaczenia i odbioru osobistego sprzętu we Wrocławiu.
Pozdrawiam
Łukasz
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 20:56 |
| |
|
CD ICT |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 20:58 |
| |
|
raz jeszcze... :/
CD ICT #6  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 20:59 |
| |
|
CD ICT #6  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 20:59 |
| |
|
CD ICT #6  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 21:00 |
| |
|
CD ICT #6  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 21:02 |
| |
|
CD ICT #6  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Linka SA MS Wet tip II #8 [0]
|
|
08.12 21:04 |
| |
|
Oczywiście sprzedaje samą linkę bez szpuli Komy widocznej na zdjęciu.  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
08.12 21:05 |
| |
|
Vision Koma i linki  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] kosz na linke Salix Alba [1]
|
|
08.12 21:06 |
| |
|
kosz  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] kosz na linke Salix Alba [0]
|
|
09.12 19:56 |
| |
|
kosz sprzedany |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] CD Adam Sikora [0]
|
|
08.12 21:07 |
| |
|
płyty instruktażowe  |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [1]
|
|
09.12 07:34 |
| |
|
Kupuję kosz. Michał tel. 501 144 627 |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] wędka CD ICT, Koma, kosz na linke, CD [0]
|
|
09.12 08:34 |
| |
|
Witam
Michał, rezerwuje dla Ciebie. Podeślij proszę mailem namiary na siebie. Mój mail: graczyk.luka@gmail.com
Podeśle Ci namiary i nr konta. Jak się szybko uwiniemy to jutro około południa paczka wyjedzie do Ciebie.
Pozdrawiam
Łukasz |
|
|
| |
|
|
|