 |
Główki wolframowe i haczyki
: : nadesłane przez
Marcin Wojtczak (postów: 36) dnia 2013-12-09 13:00:38 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
jak w temacie
zrobiłem sobie zapas nimf na najbliższe pare lat i mam do sprzedania :
2.4 mm - 18 szt.
2,8 mm - 30 szt.
3 mm - 20 szt.
3,3 mm - 20 szt.
3,5 mm - 110 szt.
3,8 mm - 10 szt.
4 mm - 30 szt.
4,5 mm - 290 szt.
4,8 mm - 50 szt.
30 szt. obciążenia wolframowe do imitacji kiełży
=============================================
łącznie 578 szt. cześć jest główek malowanych proszkowo kolor czarny i czerowny i
różowy
oraz 30 szt. super ciężkich obciążeń do kiełży
cena za całosć to 300 zł plus koszt przesyłki
-------------------------------------------------------------------------
II zestaw to haki
typowo pod nimfe
80 % akita , 10 % wizard i 10 % partridge
w nieotwieranych paczuszkach
haki zadziorowe około 30 % reszta bezzadziory
modele między innymi np:
akita AK 755 BL #8 - 4 paczki po 25 szt.
akita AK 745 BL #10 - 5 paczek po 25 szt.
itd. itd...
w sumie 50 szt. paczuszek haków po 25 szt.
rozmiary od 6 do 14
cena 250 zł
Jeżeli ktoś zakupi oba zestawy cena 500 zł
plus koszt przesyłki
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Główki wolframowe i haczyki [2]
|
|
09.12 16:19 |
| |
|
Witam, rezerwuje haki , 793 964 044 mam kilka pytań. |
|
|
|
Odp: Główki wolframowe i haczyki [1]
|
|
09.12 19:57 |
| |
|
rezerwuje głowki jeśli to wolfram :) |
|
|
|
Odp: Główki wolframowe i haczyki [0]
|
|
10.12 12:46 |
| |
|
główki wolframowe bez żadnej ściemy itp.
absolutnie wszystkie są wolframowe , nigdy nie używałem mosiężnych
haczyki już zarezerwowane.
mam jeszcze do sprzedania woblery
"wabixy"
można je obejżeć w poniższym linku
zakładałem wątek już jakiś czas temu ale woblerów jeszcze troche do sprzedania mam
http://www.fors.com.pl/forum-wedkarskie/10-forum-techniczne/30002-warsztat-
majsterkowicza-woblerki?limitstart=0
w cenie 10zł/szt.
|
|
|
| |
|
|
|