 |
[SPRZEDAM]Sprzedam duzo dobroci!!!
: : nadesłane przez
vann (postów: 127) dnia 2014-08-02 17:01:52 z *.dialup.ice.net |
| |
Witam.
Sprzęt jest już w Polsce jak jesteś zainteresowany. Podaje ci ceny.
Sage TCX 1197 2000zl.
Sage TCX 1267(Death Star)2000zl.
Sage TCX 905 1500zl.
Sage Xi3 908 1800zl.
Sage Zaxis 904 1500zl.
Orvis Matrix Power 864 700zl.
Kolo Abel 3/4 (malowany) 1000.
Nautilius 5/6 (czarny)900zl.
Lamson Velociti 3.5 7/8 1000zl.
Sprzet jest prawie nowy stan bdb.
Pozdrawiam.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|