[SPRZEDAM] Greys G-series 9' #5/6
: : nadesłane przez
JM (postów: 538) dnia 2014-10-13 17:43:11 z *.ip.oxynet.pl
Witam
Jak w temacie. Kijek z tubą aluminiową od F.Szajnika. Niezbyt mocno eksploatowany, doskonały wg. mnie kij uniwersalny. Zostawiłem go sobie na "dożywocie" i w związku z tym wymieniłem rękojeść. Korek wysokiej klasy - robota w.d.woblera, która również jest klasą sama w sobie W związku z faktem, iż w czasie owego "dożywocia" przez dwa lata nie wyjrzał z szafy postanowiłem go puścić "do ludzi".
Cena - 300 pln + przesyłka (sama rękojeść warta pewnie z 170 pln )