[SPRZEDAM] kamizelkę Orvis Deep Wading
: : nadesłane przez
JM (postów: 538) dnia 2014-10-13 22:00:31 z *.ip.oxynet.pl
Witam
Kamizelka w bdb stanie. Użyta może z 15 razy. Żadnych przebarwień, przetarć itp.
Rozmiar M amerykańskie czyli nasze L. 31 kieszeni. Na mnie niestety "przyciasnawa" w zestawieniu z grubszym ubraniem. Dla orientacji przy 178 wzrostu ważę jakie¶ 91-93 kg