Dzięki, ale boję się linek a'la taimen. No chyba, że mógłbym nią próbnie porzucać i
podpasowałaby mi. Pytanie, czy w najbliższym czasie bedę miał czas na ustawkę z Tobą. Nie
wybierasz się może na radunię/wdę w ten weekend?
U mnie z weekendami jest problem, bo właśnie w weekendy często pracuję. A jak dni powszednie w przyszłym tygodniu? Nad Radunię chętnie bym się wybrał, bo jeszcze nigdy nie byłem a nie jest zbyt daleko ;)