 |
Odp: [KUPIĘ] Sage RPL 6100 - 3 Graphite III
: : nadesłane przez
Marszal (postów: 262) dnia 2023-01-20 09:35:07 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl |
| |
Zobacz na stronie SAGE jakie są warunki wymiany na nową. Kiedyś złamałem szczytówkę od Xi3,
wypełniłem formularz, włożyłem do koperty złącze żeńskie od tej szczytówki. Pobrali z karty 90 dolarów i
po 30 dniach przysłali nową szczytówkę.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|