 |
[SPRZEDAM] wędkę Snowbee Prestige G-XS 9' #5
: : nadesłane przez
Remek (postów: 691) dnia 2023-02-25 20:39:20 z *.246.67.244.skyware.pl |
| |
Witam serdecznie!
Do sprzedania nowa i nieużywana wędka Snowbee Prestige G-XS o
długości 9' w klasie #5, czteroskład. W zestawie tuba, pokrowiec
oraz karta gwarancyjna.
Cena: 1350zł.
Kontakt: remek461@wp.pl
Pozdrawiam
Remek
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|