 |
Sprzedam wędkę Winston LTX 10'0" #7 w trójskładzie
: : nadesłane przez
Marcin Kocaj (postów: 556) dnia 2023-05-01 08:59:36 z *.dynamic.gprs.plus.pl |
| |
Witam,
Sprzedam wędkę Winston LTX w trójskładzie.
10'0" #7
Stan wędki - bardzo dobry PLUS/idealny
Dwa wymienne elementy fighting-butt o różnej długości.
Cena - 2200zł plus koszty wysyłki
Tel. 722 00 00 66
Mail: kocajek@wp.pl
Zapraszam do kontaktu
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
| |
Brak odpowiedzi na ten list.
Zobacz następną wiadomość.
|
|
|
| |
|
|
|