 |
[SPRZEDAM] Wędka Traper GST Nymph 11’ #3
: : nadesłane przez
Grzegorz Dul (postów: 125) dnia 2023-05-01 14:02:23 z *.centertel.pl |
| |
Wędka do nimfy Traper GST 11’ #3.
Użyta dosłownie raz do testów, pełen komplet producenta.
Środki osiągnięte ze sprzedaży w całości przeznaczone zostaną na rzecz restytucji i
ochrony ryb szlachetnych w rzecze Bystrzycy w ramach działaności Klubu Przyjaciele
Bystrzycy i Koła Stoczek.
Serdecznie zapraszam do zakupu!
Info:
gdul01@gmail.com
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Wędka Traper GST Nymph 11’ #3 [0]
|
|
01.05 14:09 |
| |
|
|
|