| |
Szczerze? Nie mam pojęcia. Zauważyłem to dopiero po kupieniu nerki, w momencie kiedy
chciałem ją pierwszy raz założyć na pas. Nigdy wcześniej nań nie nastąpiłem, nie
wywróciłem się w nim-może trafiłem na taki egzemplarz, diabli wiedzą :) generalnie jest
super i dalej używam takiego samego. Nie wahaj się, kupuj, będziesz zadowolony :)
|