| |
Jak w temacie. Kij w pokrowcu i tubie, oryginał. Ze mn± raz na rybkach i fartownie - 50+. Stan nieskazitelny. Perfekcja jak to w T&T, jednak ja kocham Axis'y więc do mnie nie przemawia klasyczna amerykańska moc - wyjmie i głowę oraz akcja. Kij do odsprzedania i na całe życie, jednak nie za grosze. Zdj na pw. Odbiór osobisty oczywi¶cie możliwy. Szkoda by stał i czekał, mnie przeczeka, a łowić winien.
|