[SPRZEDAM] Koszula Simms
: : nadesłane przez
RR (postów: 564) dnia 2013-12-07 13:08:48 z *.pools.arcor-ip.net
Witam
Mam do sprzedania nowiutk± koszule Simmsa w rozmiarze M, niestety zamawiałem w roz. L a
przysłali mi M Zapłaciłem 49Euro z przesyłk±(54) po redukcji z 79EUR
Koszula Bardzo fajna, na ciepłe dni 30+ w oznaczeniu UltraLight, w technologi COR3
Cena jaka mnie interesuje to 170zł
Romaro_rr@o2.pl