f l y f i s h i n g . p l 2026.06.09
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Ekspercki Quiz – Sucha mucha - autor AI. Autor: trouts master. Czas 2026-06-07 23:30:39.


poprzednia wiadomosc Odp: Cudowne metody odtworzenia potencjału wód P&L : : nadesłane przez Arkadiusz Mikrut (postów: 1384) dnia 2025-11-07 07:35:13 z *.31.24.171.mobile.internet.t-mobile.pl
  Sorry za offtop ale koledzy kolaboranci sami się proszą.

Historia jest ZAWSZE bardzo prosta. Zaczyna się komplikować kiedy szubrawcom zależy, żeby ją zakłamać i postawić
nowe fundamenty, po ich myśli.
Z zakłamywaniem mamy do czynienia od zawsze, nie trzeba mieć szóstego zmysłu żeby wyczuwać oszustwo. To
tyczy się każdego i zawsze. Wystarczy być uczciwym.

Był najeźdźca, był okupowany. Byli tacy, którzy robili interesy z okupantem i tacy, którzy ginęli w imię obrony ojczyzny.
Kraj podzielił się na patriotów, kolaborantów z faszystami i kolaborantów z czerwonymi. Pośród nich były tysiące
ludzi manipulowanych, okłamywanych i wykorzystywanych do tych interesów.
Nie wszyscy rozpoznali kto wróg kto zdrajca. Pomyłek było wiele.

Jedno jest pewne. Nie ma litości dla zdrajców i oszustów. Ci, którzy dali się oszukać i poszli za oszustami są sobie
winni i dzielą los swoich wybranków. Jasne, czytelne zasady.

Dzisiaj próbuje sie wszystko relatywizować, dopisywać drugie a nawet trzecie strony tej samej historii.
A ona jest prawdziwa i naga. Tylko trzeba być uczciwym.

Żadne profesorskie tytuły spod czerwonej gwiazdy czy niemieckiej wrony nie przesłonią tego co się wydarzyło i
wydarza do dzisiaj w piątym już pokoleniu, UBeckiej, faszystowskiej i polskiej mentalności.

Jeżeli komukolwiek wydaje się, że cokolwiek się zmieniło, bo minęło zaledwie 80lat, to jest zwyczajnym naiwniakiem
i frajerem, któremu te tytuły profesorskie odebrały rozum.

Nie trzeba mieć tytułów, zasług ani żadnych nadzwyczajnych zdolności. Wystarczy być uczciwym.

Pozdrawiam.



  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Cudowne metody odtworzenia potencjału wód P&L [1] 07.11 08:39
 
Wystarczy być uczciwym.

O malo nie popuścilem.
W twoich ustach brzmi to identycznie jak w ustach Szydlo brzmialo kiedyś "wystarczy nie kraść". To
samo DNA.
 
  Odp: Cudowne metody odtworzenia potencjału wód P&L [0] 07.11 18:13
 
Popuszczaj śmiało, to jedyne co ci pozostanie.

Zacząłem coś pisać i szybko doszedłem do wniosku, co ja odp.....lam, zeby tak marnować czas i energię na
rozmowę???!! No właśnie. Nie mam z tobą szans..

Samych sukcesów życzę...

 
  Odp: Cudowne metody odtworzenia potencjału wód P&L [1] 07.11 13:32
 
„(…) Wyjście z obecnego impasu na odcinku AK jest możliwe tylko przez: a) odcięcie się od
kierownictwa londyńskiego i przyznanie jego bankructwa; b) stwierdzenie w formie rozkazu,
że walka zbrojna w kraju w sytuacji obecnej jest działaniem bezużytecznie osłabiającym
naród; c) także stwierdzenie, że oddziały pozostające pomimo rozkazu w lesie są
oddziałami zdemoralizowanymi wojną (bandyckimi) bądź oddziałami o własnych
społecznych czy politycznych celach, niemających nic wspólnego z AK; d) wezwanie do
pracy na wszystkich odcinkach w imię ideału wolności i niepodległości. (…) nieodcięcie się
kierownictwa AK od roboty NSZ, wzmacnia żywioły reakcyjne w AK (…) AK, jeżeli ma
pozostać historyczną własnością całego narodu, nie może realizować celów politycznych,
które idą na rzecz ONR, nie może nawet sprawiać pozorów, iż dąży do wprowadzenia do
życia politycznego obozu reakcyjnego(…)”

Fragment memoriału współautorstwa Kazimierza Moczarskiego szefa BIP AK od kwietnia
1945 r. przekazanego Delegatowi Sił Zbrojnych na Kraj Janowi Rzepeckiemu.
 
  Odp: Cudowne metody odtworzenia potencjału wód P&L [0] 07.11 17:16
 
I tak że wspaniałego tematu o rybach skończyłyśmy na ubekach i żołnierzach AK. Teraz
tylko wątek o niezłomnych modnych w ostatnich latach ii przekształcimy FFF w martyrologię.
Dołóżmy jeszcze wątek Niemca i rozbiorów Polski. Bo rudy jtz był . Psychopaci.

M„(…) Wyjście z obecnego impasu na odcinku AK jest możliwe tylko przez: a) odcięcie
się od
kierownictwa londyńskiego i przyznanie jego bankructwa; b) stwierdzenie w formie rozkazu,
że walka zbrojna w kraju w sytuacji obecnej jest działaniem bezużytecznie osłabiającym
naród; c) także stwierdzenie, że oddziały pozostające pomimo rozkazu w lesie są
oddziałami zdemoralizowanymi wojną (bandyckimi) bądź oddziałami o własnych
społecznych czy politycznych celach, niemających nic wspólnego z AK; d) wezwanie do
pracy na wszystkich odcinkach w imię ideału wolności i niepodległości. (…) nieodcięcie się
kierownictwa AK od roboty NSZ, wzmacnia żywioły reakcyjne w AK (…) AK, jeżeli ma
pozostać historyczną własnością całego narodu, nie może realizować celów politycznych,
które idą na rzecz ONR, nie może nawet sprawiać pozorów, iż dąży do wprowadzenia do
życia politycznego obozu reakcyjnego(…)”

Fragment memoriału współautorstwa Kazimierza Moczarskiego szefa BIP AK od kwietnia
1945 r. przekazanego Delegatowi Sił Zbrojnych na Kraj Janowi Rzepeckiemu.
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop