Odp: pytanie za 100 punktów - łowienie w nocy na OS SAN
: : nadesłane przez
mart123 (postów: 6646) dnia 2026-01-17 15:13:51 z *.cgnat.inetia.pl
Tak powinno być, oczywiście przy założeniu, że w okresach wyłączeń lub obwiązywania zaostrzonych przepisów np.
glowatka only za specjalną opłatą, ktoś będzie skutecznie pilnować w ten sposób "zaoszczędzonych" ryb.
Dokładnie tak. Wtedy na wzór np. Słoweński w okresach "zamkniętej" wody są przeprowadzane różne
prace społeczne przez członków klubu/koła (kontrole, praca na tarliskach, sprzątanie etc) które
następnie upoważniają do lepszych cen/łatwiejszego dostępu do łowiska niż dla zwykłego wędkarza z
ulicy :) Więc ludzie i tak są nad wodą.
Tam się da. U nas jakoś już dłuuuuuuuugggggooooooo nie. I pewnie jeszcze
dłuuu…….g….o nieeeeee.
Wzór okresów połowowych jak najbardziej rozsądny. Jak za starych dobrych czasów. Pyt.
czy tak jak za starych dobrych czasów woda będzie odpowiednio pilnowana.