 |
Odp: Potok Tyrawski
: : nadesłane przez
S.R (postów: 3123) dnia 2026-02-06 07:52:54 z *.dynamic.play.pl |
| |
No i zostawcie ten potok w spokoju bo ludzie jeszcze coś spierdolą jak mają w zwyczaju. Jak wiele innych.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Potok Tyrawski [4]
|
|
06.02 08:41 |
| |
|
Można wymyślać mateczniki, rezerwaty, cuda na kiju. Tylko jak Okręg nie jest w stanie upilnować OSu i
Sanu w okolicach Leska to przecież nie rzuci się na ochronę potoku, który plynie przez zadupia Gór
Slonnych. Pomimo jego "zaslug" gdyż przyczynil się walnie do stworzenia i utrzymania przez jakiś czas
potężnych stad lipienia i glowacicy w tzw. dolnym Sanie. No ale to już historia, która raczej nie ma szans
wrócić. |
|
|
|
Odp: Potok Tyrawski [3]
|
|
06.02 09:58 |
| |
|
Matecznik zawsze można zrobić. Ewent. rezerwat, wtedy nikt nie wejdzie. A i upilnować
prościej.
|
|
|
|
Odp: Potok Tyrawski [2]
|
|
06.02 15:15 |
| |
|
Matecznik zawsze można zrobić. Ewent. rezerwat, wtedy nikt nie wejdzie. A i upilnować
prościej.
Wiesz gdzie swego czasu było najlepsze łowisko głowacic w Polsce? Na odcinku Dunajca w Pienińskim Parku
Narodowym i nie mówię tu o sporadycznych połowach za zezwoleniem dyrekcji parku. W tym złodziejskim kraju nie
warto chronić dóbr samymi przepisami, za którymi nie idą działania. |
|
|
|
Odp: Potok Tyrawski [0]
|
|
06.02 19:25 |
| |
|
Łowienie w rezerwacie, parku narodowym czy obrębie ochronnym-inny wyrok. Każde wyjście na wodę w tym
miejscu już jest mega ryzykiem
Złapanie jednego idzie w eter (po całej wsi i nie tylko) i efekt strachu jest automatyczny. Do tego gdy pójdzie
info w jaki sposób (choćby wyimaginowany) np. użycie drona, fotopułapki to rozumek pod wpływem adrenaliny
wraca na jakiś czas.
|
|
|
|
Odp: Potok Tyrawski [0]
|
|
07.02 09:10 |
| |
|
Bez zezwolenia parku na wspomnianym odcinku Dunajca jakiś czas temu łowił głowacicę poseł na sejm,
który z chwilą przyłapania go na gorącym uczynku tłumaczył się, że chroni go immunitet poselski...Co
wolno Wojewodzie, to nie Tobie...Z tym pesymistycznym zdaniem będziemy jeszcze przez dłuższy czas
żyli, i się mierzyli , niestety. |
|
|
| |
|
|
|