f l y f i s h i n g . p l 2026.06.11
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: Rozjeżdzanie rzek w bieszczadach przez quady ciąg dalszy. Autor: Gabriel Kozdras. Czas 2026-06-10 14:10:47.


poprzednia wiadomosc Odp: Indykator : : nadesłane przez S.R (postów: 3125) dnia 2026-03-02 17:11:51 z *.dynamic.play.pl
  To bardzo ciekawe co piszesz. Możesz rozwinąć tę technikę, z tą małą mokrą muchą i
ochotka z indykatorem?

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Odp: Indykator [0] 02.03 17:40
 
... a także żeby podał dokładny opis indykatora, bo z jego wypowiedzi nie wiem o co mu chodzi, skoro mu
to przeszkadza w rzucaniu.
A w ogóle, skoro mu to przeszkadza, to w czym jest problem? - nie musi go używać, ani prowadzić
dywagacji dlaczego jest zakazany.
 
  Odp: Indykator [0] 02.03 19:26
 
A co tu rozwijać. Na końcu zestawu masz jedną muszkę tonącą ale lekką. Ja używam
imitacji ochotki lub mikronimfki . Na przyponie blisko sznura masz indykator . Malutki ,
leciutki. Tyle żeby przy swobodnym dryfie utrzymywał się na powierzchni. Zestawu nie
napinasz ma płynąć luźno. Idealny na wody stojące. I na grube płanie i grube głębokie nurty.
Na San mniej przydatne.
 
       


Copyright © flyfishing.pl since 1999
FlyFishing.pl is maintained by Taimen.com - international fly-fishing shop and Taimen.pl - Polish fly-fishing shop