|
Gadasz tak, jak każdy mało ogarnięty intelektualnie z wiedz± z Tiktoka.
Jak trwoga z rzek± to petycje, Greenpeace i inni którzy szerz± informacje.
Naprawdę tak wiele trzeba, żeby zacz±ć rozumieć innych i ich argumenty a nie pierdolic bez
sensu?
Czy naprawdę trzeba się przypierdalac za każdym razem z tymi heheszkami jak nieogar
jaki¶?
Proponuje zainwestować trochę w ksi±żki, publikacje i wywiady z naprawdę m±drymi
ludĽmi.
Już to proponował Bami. Będę go w tym wspierał.🤦
|