Witam.
To nie tylo o zanik chodzi, tylko o kwestię możliwości łatwiejszej promocji i sprzedaży poza granicami naszego
kraju
Mamy rynek jaki mamy - mały znaczy się.
A pewnie więszość z tych wystawców ma olbrzymią i lepiej opłacalnę klientelę, po całym świecie rozsianą ...
Pozdrawiam.