 |
Odp: Kolejna dewastacja wód górskich przez PGW Wody Polskie
: : nadesłane przez
kardi (postów: 448) dnia 2026-03-15 19:44:15 z *.icpnet.pl |
| |
Dziwne, że nowy światły rząd na to wszystko pozwala. Miało być inaczej. Parę lat temu pod taka informacją byłaby polityczna nawalanka, gwiazdki by migotały...a teraz cisza, wyrozumiałość jakby większa. Ot, taka konstatacja, na marginesie opisanego przyrodniczego barbarzyństwa.
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: Kolejna dewastacja wód górskich przez PGW Wody Polskie [0]
|
|
15.03 23:49 |
| |
|
Niektóre instytucje żyją w niezmiennym klimacie od PRL, przez wszystkie rządy i prezydentów w sposób niewzruszony.
Ich moc jest w prostocie przekazu - zapewniają, że jak wjadą koparki, to lud będzie bardziej bezpieczny od wielkiej
wody. Na chłopski rozum posłów... brzmi to całkiem dobrze i wiarygodnie. |
|
|
|
Odp: Kolejna dewastacja wód górskich przez PGW Wody Polskie [2]
|
|
17.03 20:27 |
| |
|
Dziwne, że nowy światły rząd na to wszystko pozwala. Miało być inaczej. Parę lat temu pod taka informacją byłaby polityczna nawalanka, gwiazdki by migotały...a teraz cisza, wyrozumiałość jakby większa. Ot, taka konstatacja, na marginesie opisanego przyrodniczego barbarzyństwa.
Ja natomiast zupełnie się nie dziwię. Polityka wciąż dominuje nasze życie i po prostu zasłania wiele istotniejszych spraw. Poszczególne rządy martwią się o poparcie w wyborach i to je zajmuje najbardziej, więc nadzorowanie takich działań antyprzyrodniczych spada na barki tych kolejnych i tak w kółko, a sprawy niby mikro, będące w istocie tymi makro są bagatelizowane.
Brakowi zainteresowania rządów, sprzyja ogólna świadomość ekologiczna wśród obywateli, która odkąd pamiętam leży i ledwo kwiczy, bo rozumienie zagrożeń klimatycznych, to wciąż domena malutkich grup społeczeństwa. Ogół mądrzeje na chwilę w momentach namacalnych klęsk i wraca do wygodnej głupoty tak szybko, jak to tylko możliwe.
Takie niszczenie przyrody (barbarzyństwo) jak to wskazane w temacie tego wątku powinno być w pierwszej kolejności oprotestowane przez mieszkańców, niestety oni jak widać, nie rozumieją swojego problemu, o prawach nie mówiąc. |
|
|
|
Odp: Kolejna dewastacja wód górskich przez PGW Wody Polskie [1]
|
|
17.03 20:51 |
| |
|
To mieszkańcy domagali się tych regulacji i bardzo je chwalą. A po powodzi kolejnej tam
będzie wrzask o kolejne regulacje. Taka jest wiedza i świadomość społeczeństwa. |
|
|
|
Odp: Kolejna dewastacja wód górskich przez PGW Wody Polskie [0]
|
|
17.03 21:37 |
| |
|
I kolejnych odszkodowań. A kasa płynie do i ... razem z wodą. |
|
|
| |
|
|
|