Odp: Analiza co zjada …
: : nadesłane przez
trouts master (postów: 9424) dnia 2026-06-23 07:58:49 z *.localdomain
Typowe emerger’y nie. Albo pupa (lekka) albo chruścik (mokry) podawany jak emerger. I na
te drugie sporadyczne brania i ryby duże są. Typowego emergera (o ile taki jest) nie
podawałem.
Może być też tak że większa ryba widzi tyle „wychodzącego” pokarmu że potrzebuje więcej
czasu na decyzję. Zwłaszcza że woda szybsza (bo nie niska) i może nie chce im się
wyskakiwać do wszystkiego ciekawego co płynie wiec wybierają kąski.
W tym również widzę problem. Przy normalnej małej dużo prościej było łowić kabany. Jak
puszczali wyższą to było podobnie jak teraz i większa trudność.