 |
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY
: : nadesłane przez
Jarosław Torchała (postów: 104) dnia 2023-04-27 11:00:36 z *.adsl.inetia.pl |
| |
Może komu¶ sie przyda nowy ¶piwór firmy Carinthia Allgemein II do 210 cm wzrostu.
Kupiłem kiedy¶ 3 sztuki, ale finalnie sam wyjeżdżałem, wiec jeden mogę odsprzedać.
Wydaje mi się, że płaciłem za sztukę 199€
¦piwór rewelacja.
Cena 400 zl
jtorchala@gmail.com
692 033 044
UWAGA !
Została ostatnia sztuka za 520zl
|
| |
[Powrót do
Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem] |
|
|
| |
|
Nadawca
|
Data |
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [9]
|
|
27.04 17:08 |
| |
|
I to się nazywa inflacja, w 10 min podrożał o 30% |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [8]
|
|
27.04 17:54 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój ¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ? |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [5]
|
|
27.04 19:35 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
|
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
27.04 22:17 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
Radek, nowy kosztuje od 199€ do 240€ .
Poniżej zrobiłem kopie Twojego przykładu .
Dobry używany stan to nie nowy ¶piwór .
Zustandsbeschreibung:
Kontrollierte Ware (guter gebrauchter Zustand)
Co do temperatury.... komfortowo używa sie w granicach -15 czyli jest spoko przy temperaturach
od 5 do -15..
W lecie ugotujesz się pod samym prze¶cieradłem, wiec chyba co¶ tu nie tak .... |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [3]
|
|
27.04 22:20 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [2]
|
|
30.04 10:54 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [1]
|
|
30.04 14:25 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie niezauważalna.
|
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
01.05 22:25 |
| |
|
z 400 zl na 500 to 30% ??
Postanowiłem sprzedać jeszcze jeden .To mój
¶piwór i uznaj, ze mam do tego prawo.
Nie jeste¶ zainteresowany, w czym problem ?
Nowy kosztuje 160euro.
¦piwór typowo zimowy.
W lato czy generalnie powyżej 15 stopni to się
ugotuje.
tu jest oferta z Polski , także tego ....
https://carinthia-polska.pl/carinthia-defence-4-185-
spiwor-wojskowy-92450-oliwkowy-olive
Ok ok
Jednak w przypadku ¶piworu stan nowy leż±cy
skompresowany to też ¶rednio.
¦rednio w przypadku wypełniacza w formie puchu.
Syntetyk nie jest wrażliwy je¶li warunki
przechowywania s± dobre.
Mój od kilku lat jest w aucie, prany wielokrotnie i nie
traci żadnych wła¶ciwo¶ci,
a przynajmniej ta ew strata jest dla mnie
niezauważalna.
Super.
Wojskowy to wojskowy.
Ja spałem przy najniższej temperaturze -11⁰C ale w
znacznie gorszym ¶piworze.Dało radę. |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [1]
|
|
28.04 10:55 |
| |
|
Podwyżka o 120 zł z 400 zł
Tak więc 120/400=30%
Czego tu nie rozumiesz.
Nie chcę kupić to fakt. Udanej sprzedaży |
|
|
|
Odp: [SPRZEDAM] Carinthia - NOWY [0]
|
|
28.04 14:48 |
| |
|
Podwyżka o 120 zł z 400 zł
Tak więc 120/400=30%
Czego tu nie rozumiesz.
Nie chcę kupić to fakt. Udanej sprzedaży
Rzeczywi¶cie. W ofercie sprzedaży nie dopisałem kosztów wysyłki dlatego zaoponowałem co do
obliczenia procentowego.
Nie rozumiem za to Twojego komentarza.
1. Nie chcesz kupić, po co się wypowiadasz.
2. To nie ja czego¶ nie zrozumiałem, ale Ty nie zrozumiałe¶ tre¶ci, z której jasno wynika, ze pierwszy
¶piwór sprzedałem za cenę zgodna z ogłoszeniem. Aktualizacja ogłoszenia z podwyższeniem ceny za
drugi egz. wynikała z niewiedzy co do aktualnych cen. Na to zwrócił uwagę kolega, który ¶piwór kupił.
Postanowiłem, ze drugi mogę ¶miało sprzedać 100 zl drożej,
bo 50% ceny sklepowej to chyba dobry deal ?
3. Kwestia podstawowa dotyczy jednak tego typu komentarzy. Do w±tku doł±czył inny Twój kolega /
obrońca , który myli "stan używany z nowym", ale co tam , nie mógł wytrzymać i musiał się wypowiedzieć .
Co to za moda ? Tego wła¶nie najbardziej nie rozumiem. Czasem przegl±dam różne fora i jestem
przerażony. Mowie i czytam w kilku językach i tylko w PL takie "co¶"..
Przywalić się, wywalić z siebie trochę zaskórnego jadu lub bełkotu pseudointelektualnego
i niech się dzieje ... Istny dramat. |
|
|
| |
|
|
|