f l y f i s h i n g . p l 2025.12.04
home | artykuły | forum | komis | galerie | katalog much | baza | guestbook | inne | sklep | szukaj
FORUM  WĘDKARSTWA  MUCHOWEGO
Email: Hasło:
Zaloguj automatycznie przy każdej wizycie:
Jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś: Załóż konto

Ostani post! Temat: Odp: test czy działa. Autor: Robert Kostecki. Czas 2025-12-04 12:13:47.


poprzednia wiadomosc Odp: Rzeki dla zrównoważonego rozwoju : : nadesłane przez Józef Jeleński (postów: 1785) dnia 2017-11-27 09:00:18 z *.neoplus.adsl.tpnet.pl
  To można zrobić: KRR wyśle takie zaproszenie do ZG. Ale ZG PZW powie, że to członkowie rządzą, a przecież nie występują o takie wydawanie pieniedzy i nie ma ich w budżecie. ZG PZW najlepiej by zrobił, gdyby wystąpił o przyśpieszenie budowy planowanego kanału obejścia Włocławka i upoważnił KRR o zabieganie o to w ramach ich działalności na które przeznacza tyle a tyle złotych rocznie. A lokalnie: czy ZO PZW Nowy Sącz nie potrzebuje rewitalizacji górnej Białej Tarnowskiej, Ropy poniżej zapory i Muszynki? to ile może dać na programy funkcjonalno użytkowe tych zamierzeń i poszukiwanie funduszy? A Kraków: ile da na ochronę i rewitalizację dopływów Raby poniżej Dobczyc?

No ale rzeczywiście, na początek najlepszy byłby transfer jakiejś określonej rocznej sumy na działalność KRR i delegowanie jakiegoś młodego gniewnego do tej koalicji. Nalepiej dwoje: ichtiologa i geomorfolożkę, nie muszą byc wędkarzami, tych w koalicji jest trochę, z całej Polski.

  [Powrót do Forum] [Odpowiedz] [Odpowiedz z cytatem]    
 
Nadawca
Data
  Brak odpowiedzi na ten list. Zobacz następną wiadomość.    
       


Copyright © flyfishing.pl 2002
wykonanie focus